Vsakovací pole

Provádíme návrhy realizace a samotnou výstavbu vsakovacích polí.

 

Vsakovací pole

  • Vsakovací pole se využívají pro odvodňování velkých ploch např. střech průmyslových objektů, skladů, továren, ale i zpevněných ploch parkovišť a komunikací.
  • Dobře navržené vsakovací pole zajistí vsakování dešťové vody z velkých ploch, ale také dokáže pojmout velké množství vody během intenzivního přívalového deště.
  • Návrhy podoby vsakovacích polí se nejlépe stanovují na základě provedené nálevové zkoušky do jedinné vsakovací jímky, podle skutečně naměřených hodnot se následně stanoví potřebná velikost vsakovacího pole.
  • Tato zkouška doposud přinesla daleko lepší výsledky, než předpokládali přizvaní hydogeologové a ušetřila investorům velikou čast nákladů na realizaci vsakovacího pole.

Využijte možnosti nechat si zpracovat nezávaznou cenovou nabídku na realizaci vsakovacího pole prostřednictvím našeho poptávkového formuláře.

Vsakovací pole realizujeme formou několika optimálně rozmístěných vsakovacích jímek tak, abychom zajistili efektivní odvod dešťových vod z odovodňované plochy.

 


Novinky

Stavební povolení

...Veškeré podklady pro vyřízení stavebního povolení Vám připravíme.   ...Při povolování Vaší stavby Vás plně zastoupíme na úřadech.

Volejte AZ STUDNY

17.02.11 realizace přípojek

...Zákazníkům AZ STUDNY nabízíme výkop přípojky s pokládkou instalací za skvělou cenu.

Volejte AZ STUDNY

20.10.10

Kontakt

Kancelář

AZ STUDNY s.r.o.
ČSA 16/24
785 01 Šternberk

mobil: 608 869 511
email: azstudny@azstudny.cz